Güncellenen Tüp Bebek Merkezleri

Güncellenen Tüp Bebek Merkezleri

Güncellenen Tüp Bebek Merkezleri

Anne olamayan bayanlar günden güne güncellenen son teknolojiye uygun Kıbrıs tüp bebek merkezi ile hayallerine bir adım daha yaklaşmaktadır. Çocuk sahibi olmak isteyen ancak bunu gerçekleştirmek için sperm ve yumurta hücreleri sağlıklı olmayan çiftlere donasyon tedavileri uygulanmaktadır. Kısa sürede bebek sahibi olmak isteyen bayanlara bu hizmetler özenle sunulmaktadır. Donasyon tedavileri tüp bebek tedavilerine paralel olarak gelişmiştir. Kendi spermleri ile çocuk sahibi olamayan anne babalara bu yöntem adeta umut ışığı haline gelmiştir.

İlerleyen yaşlarda yumurta kalitesinde azalma gözlenen, menopoza giren bayanlara kendi yumurtaları ile gebelik elde edememeleri durumunda yumurta nakli, yumurta donasyonu işlemi uygulanmaktadır. Genetik teknolojileri günden güne gelişmekte cinsiyet seçimi işlemleri güvenle yapılabilmektedir. Yumurta donasyonu işleminin ardından gelişen teknoloji imkanları ile yüzde yüz olarak doğru şekilde cinsiyet seçimi yapılabilmektedir.

Tüp Bebek İşlemleri İle Cinsiyet Seçimi Mümkün Mü?

Cinsiyet belirleme ve tayin işlemleri de tüp bebek merkezleri tarafından güvenle yapılmaktadır. Doğacak olan çocukların cinsiyeti gebe kalmadan önce belirlenebilmektedir. Cinsiyet tayini işlemleri sadece tüp bebek işlemi ve genetik tanı yöntemleri ile kesin olarak yapılabilmektedir. Çiftlere istedikleri cinsiyette bebek sahibi olma uygulaması ile aile planlaması olanağı da merkezler tarafından sağlanmaktadır. Tüp bebek işlemleri ile cinsiyet belirleme aynı işlemlerdir. PGT cinsiyet seçimi işlemi bu kapsamda yapılan genetik inceleme çalışmaları arasındadır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir